Partnerzy

Poniżej prezentujemy strony naszych partnerów. Firmy, blogerzy, vlogerzy i inne instytucje dla których Włochy są bliskie ich działalności.

Travelitalia.pl Luksusowe wakacje we Włoszech, ekskluzywne hotele i noclegi. Zorganizuj wymarzone wczasy wybierając najlepsze miejsca, plaże i stoki narciarskie.

Sardynia.pl Wakacje na Sardynii, przewodnik po Sardynii, co zobaczyć, tanie noclegi przy najpiękniejszych plażach Sardynii. Zabytki i inne atrakcje.

Neapol.plNajwiększy praktyczny przewodnik po Neapolu. Zabytki i zwiedzanie Neapolu. Co warto zobaczyć, komunikacja miejska i tanie noclegi w Neapolu.

Turyn.plWirtualny przewodnik po Turynie, tanie noclegi w Turynie, opis zabytków, sprawdź co musisz zwiedzić.

Florencja.plWakacje w Toskanii, przewodnik po Toskanii, co zobaczyć i co zwiedzić, najlepsze noclegi. Zabytki i inne atrakcje.

Bolonia.plPrzewodnik po Bolonii, sprawdź co zwiedzić i zobaczyć będąc w Bolonii, tanie noclegi w Bolonii.

Autostradadelsole.comblog Kamili Kowalskiej, autorki ponad 20 przewodników turystycznych po włoskich miastach, regionach i po całych Włoszech. Na blogu znaleźć można wiele ciekawych publikacji napisanych z punktu widzenia autorki, która mieszka we Włoszech już od 19 lat.

Polacywewloszech.comstrona jest niezależnym portalem informacyjnym dla Polaków mieszkających we Włoszech. Na stronie znajdziemy wiele informacji na tematy poruszane w codziennej włoskiej prasie, jak i wiele ciekawych artykułów na tematy polityczne, społeczne, turystyczne i oświatowe.

studiaparlaama.plto blog o języku włoskim prowadzony przez doświadczoną lektorkę języka włoskiego Aleksandrę Sowińską. Na stronie znaleźć można multum materiałów do nauki języka włoskiego jak i wiele ciekawych artykułów o Włoszech.

Imperiumromanum.plto strona która jest największą polską stroną o starożytnym Rzymie działającą nieprzerwalnie od 2004 roku. Na stronie znajdziemy multum informacji o antycznym Rzymie.

aleksandraseghi.com Blog Moja Toskania, życie w najpiękniejszym regionie włoskim na wyciągnięcie ręki to encyklopedia wiedzy na temat Toskanii oczami Pani Aleksandry Seghi od lat mieszkającej we Włoszech.

Naszeszlaki.plBlog podróżniczy Nasze Szlaki to grono ludzi interesujących się podróżami, historią i fotografią. Na blogu znajdziemy sporo informacji i ciekawych artykułów na temat podróżowania po całym świecie jak i również po Włoszech.

Sycylijskitygiel.comSycylijski tygiel to strona o Sycylii widzianej z perspektywy Polki mieszkającej na tej niezwykłej wyspie od 2012 roku. Na stronie znajdziesz również wiele ciekawostek językowych zarówno włoskich, jak i sycylijskich oraz samą ofertę nauki języka włoskiego.

wakacjewewloszech.pl – blog Michała Szydlika, pasjonata Włoch i kultury włoskiej. Na blogu znaleźć można wiele ciekawych publikacji napisanych z punktu widzenia autora, który od lat zwiedza półwysep Apeniński.