Sycylia w Twoim domu – obrazy i fototapety z Sycylii

Tagi , , , ,

Dla wszystkich nas, miłośników Sycylii i włoskich krajobrazów, pobyt w tamtych rejonach to absolutnie niezapomniane i wyjątkowe w swoim rodzaju przeżycie. Każda podróż na południe „włoskiego buta” wiąże się z niezapomnianymi emocjami i doznaniami, które zostają z nami na długie lata, a często również i na całe dalsze życie.

To wszystko piękne przeżycia, które mają jednak swą zasadniczą wadę – kończą się wraz z powrotem do domu. Powrotem, który również ma swój niepowtarzalny urok, bo w końcu to chwila wytchnienia po wielkich emocjach, a poza tym dom to nasza prywatna ostoja, miejsce regeneracji sił i poczucia bezpieczeństwa. Czy istnieje jednak sposób na połączenie sycylijskiego zachwytu i komfortu domowej egzystencji? Okazuje się, że jest i to bardzo prosty. 

Wyjątkowe obrazy Sycylii

Wielu miłośników Sycylii zachwala sobie bardzo łatwe rozwiązanie, pozwalające kultywować swą miłość do tego włoskiego regionu również we własnym domu. Rozwiązaniem tym jest zakup obrazu, fototapety czy po prostu plakatu przedstawiającego wizerunek tej niebiańskiej włoskiej wyspy. Obrazy z Sycylii wiszące we własnym pokoju nadadzą naszej domowej przestrzeni wyjątkowego charakteru i zapewnią nieznany dotąd komfort pozwalający na cieszenie się pasją również we własnym fotelu. Nie trzeba wcale mieć domu w Palermo by… tak się czuć. Obrazy z widokami pięknych sycylijskich krajobrazów (jak Cefalu czy Katania) upiększą wnętrze naszego domu i nadadzą mu wspaniałego klimatu.

Przykładowa fototapeta przedstawiająca ruiny greckiego teatru w miejscowości Taormina w aurze majestatycznego odblasku słońca – sprawdź cenę.

Tapety z Sycylią na Redro

Godnym polecenia serwisem internetowym zajmującym się sprzedażą tego typu obrazów, fototapet i plakatów z Sycylii jest strona redro.pl. Znajdziemy tam bardzo szeroki wachlarz obrazów przestawiających m.in. Palermo, Katanię czy Cefalu, ale również mniej znane, a przepiękne sycylijskie panoramy rodem z widokówek. Taki obraz, odpowiednio wkomponowany w naszą domową przestrzeń, sprawi, że już nigdy nie wyjedziemy z Sycylii i ta magiczna wyspa będzie towarzyszyła nam w codziennym życiu. A w ten sposób okres od jednych sycylijskich wakacji do drugich upłynie nam błyskawicznie. 

Szybko i wygodnie

Zasadniczą zaletą portalu redro jest jego świetna funkcjonalność – na stronie momentalnie wita nas specjalny chat z konsultantem, który doradzi nam w wyborze najlepszego produktu. Niezależnie od tego, której części Sycylii jesteśmy fanami i która najmocniej nas inspiruje – czy na przykład chcemy mieć w domu piękne obrazy Cefalu czy może raczej słynnego Palermo – możemy być pewni, że znajdzie się tu coś dla nas. Oferta sycylijskich plakatów od redro.pl jest bowiem bardzo bogata. Są tu obrazy dopasowane do każdego gustu fana Sycylii.

Do tego wszystkiego szeroka gama kolorystyczna asortymentu pozwoli nam dobrać właściwy plakat do naszego wnętrza, bez zaburzenia jego harmonii kolorystycznej. Ponadto możemy także wybrać właściwy typ oraz materiał wymarzonego produktu, a także obejrzeć wizualizację plakatu w przestrzeni domowej. Dopiero gdy będziemy już na 100% pewni, że wybrany produkt pasuje do naszego domowego ogniska, możemy przystąpić do płatności. To wszystko zalety sprawnej i funkcjonalnej witryny redro.pl. 

Przykładowa fototapeta ukazująca ikoniczną panoramę wybrzeża Cefalu, z łodzią rybacką na pierwszym planie – sprawdź cenę.

Dostawa do domu

Zamówienia wybranych tapet z Sycylią są możliwe poprzez specjalny formularz na stronie redro.pl, ale również drogą telefoniczną i mailowo. Przesyłka jest możliwa zarówno na terenie Polski, jak i poza nim – z myślą o miłośnikach sycylijskich obrazów zamieszkujących również poza granicami naszego kraju. Przesyłki z naszym ulubionym sycylijskim widokiem powinniśmy oczekiwać w terminie od dwóch do pięciu dni roboczych. Po tym czasie będziemy mogli cieszyć się urzekającym widokami słynnej włoskiej wyspy w naszym domu. Od tej chwili możemy być pewni, że każdy dzień będzie wyjątkowy – z obrazami z Sycylii w tle, stale przewijającymi się przez nasze codzienne życie. Nie musimy się też martwić o jakość sklepu, który wybraliśmy by móc cieszyć się ulubionymi widokami z południa Włoch – redro.pl chwali się bowiem dwoma tysiącami pozytywnych opinii zadowolonych klientów.    

Obrazy z Sycylii w Twoim domu

Kto choć raz był na Sycylii, ten dobrze wie, jak szczególnie piękny i wyjątkowy jest to region – nie tylko Włoch, ale i całej Europy. Trudno o drugie, zbliżone pod względem widokowym, kulturalnym, ale i mentalnościowym miejsce na całym Starym Kontynencie. Nie powinna więc dziwić ani skala fascynacji tym obszarem ani liczba fanów, jaką Sycylia posiada, ale i która stale, z roku na rok, rośnie. Sycylia już od dawna nie kojarzy się wyłącznie z mafią i gangsterami rodem z „Ojca chrzestnego” – dziś to przede wszystkim nieskończone źródło letnich inspiracji dla kolejnych tysięcy turystów z całego świata – a w tym i z Polski. Dzięki serii tapet i obrazów prezentujących najpiękniejsze miejsca tego regionu, Sycylia może być dosłownie na wyciągnięcie ręki każdego z nas.

Zobacz inne inspirujące obrazy i fototapety na ścianę

Inspirujące portu Fisching w małej miejscowości Castellammare del Golfo na Sycylii.

SPRAWDŹ CENĘ WSPOMNIEŃ!

Isola Bella

SPRAWDŹ CENĘ WSPOMNIEŃ!

Palermo

SPRAWDŹ CENĘ WSPOMNIEŃ!

Mapa Sycylii

SPRAWDŹ CENĘ WSPOMNIEŃ!

Sprawdź pozostałe obrazy z Sycylii

Sprawdź pozostałe obrazy z Włoch

Mapa Włoch na ścianę – sprawdź cenę

Amalfi – sprawdź cenę tego wspomnienia

Jezioro Garda – sprawdź cenę tego wspomnienia

Wenecja – sprawdź cenę tego wspomnienia

Rzym

Najlepsze hotele na Sycylii

Poprzedni

Plan wycieczki po Sycylii

Sycylijskie bluzy, koszulki i gadżety

Następny

Dodaj komentarz